Jesteśmy grupą profesjonalistów skupioną w CM Gamma od lat zajmujących się patologiami stopy i stawu skokowego i stale podnoszących swoje kwalifikacje podczas staży, szkoleń i kongresów międzynarodowych. Celem naszego zespołu jest zapewnienie profesjonalnej opieki wsz

Proces leczenia trzeba zacząć od precyzyjnego nazwania choroby by móc zaplanować kolejne kroki. Bazując na pracowniach diagnostycznych CM Gamma oraz naszym doświadczeniu mamy możliwość wykonywania:

  • specjalistycznych projekcji RTG (w tym całych kończyn pozwalające precyzyjnie zmierzyć zaburzenia osi i długości kończyny)
  • badania MRI ew. z kontrastem dostawowym
  • CT

  • USG z możliwością iniekcji pod jego kontrolą (np. koncentrat płytkopochodnych czynników wzrostu/ osocze bogatopłytkowe), kwasy hialuronowe, „komórki macierzyste” czy gdy to niezbędne blokady sterydowe)

Współpracujemy z doświadczonym zespołem fizjoterapeutów CM Gamma, który mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pacjentów patologiami stopy i stawu skokowego (w tym pooperacyjnych).

Pacjentom wymagającym operacji zapewniamy leczenie na światowym poziomie i  z użyciem najnowocześniejszych dostępnych technik i implantów w komfortowych warunkach i stałym dostępem do chirurga prowadzącego.

CHIRURGIA STOPY WARSZAWA
ORTOPEDIA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Stanowimy zespół kompetentnych lekarzy specjalistów z dziedziny ortopedii, doświadczonych diagnostów, gwarantujących pełne zaangażowanie mające na celu udzielenie naszym pacjentom pomocy w powrocie do zdrowia. Naszą misją jest otoczenie pacjenta całościową opieką na najwyższych standardach i najwyższym światowym poziomie.

Dr n. med. Paweł Adamczyk
Dr n. med. Paweł AdamczykOrtopeda, Chirurg